Forum Służb Wspólnoty AA w Polsce

Powierniczy Zespół ds. Infrastruktury IT serdecznie zaprasza do rozpoczęcia korzystania z nowego Forum Służb Wspólnoty AA w Polsce. Podstawowym zadaniem forum jest umożliwienie sprawnej wymiany doświadczeń i komunikacji pomiędzy wszystkimi grupami i poziomami wspólnoty polskojęzycznej wspólnoty AA.

W celu pierwszego zalogowania się na forum należy wejść na stronę: https://aa.org.pl/bw/ i zarejestrować się jako nowy użytkownik. Do rejestracji prosimy o przygotowanie :

a) Prywatnego adresu e-mail. Jest to adres na który będą przychodziły powiadomienia z forum. Adres ten jest niezbędny np. w przypadku zagubienia hasła. Adres ten nie będzie widoczny na forum, nie będzie także nikomu udostępniany.

b) Loginu, czyli nazwy pod którą będziemy rozpoznawani na forum. Login składać powinien się z 3 części : Imienia, Pierwszej litery nazwiska, Miejscowości w której mieszkamy. Login nie powinien zawierać spacji i podkreśleń. Przykłady : Robert Xsiński z Warszawy jako login powinien wpisać : RobertXWarszawa. Małgosia Rorot z Zamościa jako login powinna wpisać : MałgosiaRZamość

c) Hasła: które musi posiadać powyżej 6 znaków różnej wielkości (przynajmniej 1 litera duża) . Może zawierać też cyfry i znaki specjalne.

Po sprawdzeniu danych rejestracyjnych przez administratorów forum, otrzymamy wiadomość e-mail z potwierdzeniem rejestracji. Po pierwszym zalogowaniu prosimy o zapoznanie się z zasadami korzystania z forum https://aa.org.pl/bw/viewtopic.php?f=27&t=9 W przypadku problemów z zalogowaniem, proszę o kontakt mailowy bw@aa.org.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.