Pomoc AA dla alkoholików – Kontaktowy Telefon Dyżurny

Pomoc AA dla alkoholików – kontaktowy telefon dyżurny.

Jak to działa?

Nie jesteśmy w stanie odbierać na bieżąco wszystkich połączeń z telefonu. Nie ma u nas dyżurnych etatowych. Nie możemy zapewnić całodobowego kontaktu telefonicznego. Nie dyżurujemy w porach nocnych.

Jeśli zostawisz nam swoje dane to, oddzwonimy do Ciebie.

Musimy znać jedynie Twoje dane do kontaktów.

Zostaną przekazane osobie z AA, w podobnym do Ciebie wieku, która posiada odpowiednie doświadczenie aby Ci pomóc. Staramy się żeby był to ktoś z Twojej okolicy. Przestrzegamy zasady, że do kobiety oddzwania kobieta, a do mężczyzny mężczyzna.
Ta osoba oddzwoni do Ciebie i udzieli Ci wszelkich informacji dotyczących zdrowienia, wspólnoty AA oraz naszych spotkań (mityngów). Podzieli się również swoim doświadczeniem.

Osoba, która się z Tobą skontaktuje odpowie również na Twoje pytania.

Po takiej rozmowie będziesz wiedział co robić i jak rozpocząć trzeźwienie w AA,
oraz jak AA może Ci w tym pomóc. Jeśli będzie taka możliwość spotka się z Tobą, zaprosi na spotkanie AAA. Porozmawia osobiście.  Po prostu napisz do nas! Wyślij SMS!

  (jest to zwykły sms w naszej sieci krajowej)

  Podaj nam:

  - jak masz imię?
  - ile masz lat?
  - gdzie mieszkasz? (dzielnica - miejscowość)

  wyślij do dyżurnego AA pod numer telefonu:

  783 052 885

  Zadzwoni do Ciebie dyżurny albo ktoś z AA i przekaże ci informacje,
  podzieli się swoim doświadczeniem, odpowie na pytania, zaprosi na spotkanie AA

  (Możesz zadzwonić, ale dyżurny odbierze tylko wtedy,
  gdy w tym czasie będzie na dyżurze)


  TE SAME INFORMACJE MOŻESZ WYSŁAĆ NA MAILA:

  podaj nam nr telefonu do siebie (oddzwonimy)
  imię, wiek, i gdzie mieszkasz

  aa142@int.pl
   Nasza Intergrupa Gdańska Anonimowych Alkoholików jest umownym terenem działania. Służymy na terenie Gdańska i okolic w szczególności: Sopocie, Pruszczu Gdańskim, Kościerzynie, Kartuzach i Somoninie. W tych miejscowościach odbywają się spotkania AA (mityngi).

   Gdańsk AA. Anonimowi Alkoholicy w Gdańsku,

   AA Sopot. Anonimowi Alkoholicy w Sopocie, 

   Pruszcz Gdański AA, Anonimowi Alkoholicy w Pruszczu Gdańskim,

   AA Kościerzyna, Anonimowi Alkoholicy W Kościerzynie,

   Kartuzy AA, Anonimowi Alkoholicy w Kartuzach,

   AA Somonino, Anonimowi Alkoholicy w Somoninie

   Współpracujemy również z grupami w innych    miastach:

   Słupsk AA. Anonimowi Alkoholicy w Słupsku,    AA Miastko. Anonimowi Alkoholicy w Miastku,    AA Elbląg. Anonimowi Alkoholicy w Elblągu,    AA Wejherowo. Anonimowi Alkoholicy w Wejherowie,    AA Kwidzyn. Anonimowi Alkoholicy w Kwidzynie,    AA Lębork. Anonimowi Alkoholicy w Lęborku,    AA Bytów. Anonimowi Alkoholicy w BytowieAA Tczew. Anonimowi Alkoholicy w Tczewie,    AA Chojnice. Anonimowi Alkoholicy w Chojnicach,    AA Starogard Gdański. Anonimowi Alkoholicy w Starogardzie Gdańskim


    Jeśli mieszkasz w innej części kraju, również pomożemy.

    Jeśli mieszkasz poza terenem naszego działania, tobie również pomożemy. Grupy Anonimowych Alkoholików działają w na terenie całego kraju. Twoją informację przekażę do kogoś z najbliższej grupy AA w Twojej okolicy. Ktoś z nas oddzwoni do Ciebie. Skontaktuje się z Tobą. Postara się Pomóc. Znaleźć dla Ciebie najbliższe spotkanie Anonimowych Alkoholików.

    Jesteśmy po to, aby pomagać, tym którzy pomocy potrzebują.


    Pomoc oferowana na tej stronie jest prowadzona przez osobę fizyczną w ramach działalności czysto osobistej, bez związku z jakąkolwiek działalnością zawodową lub handlową. Osoba niosąca pomoc nie jest powiązana z żadną instytucją, firmą ani żadną organizacją posiadającą osobowość prawną, które świadczą taką pomoc.

    Ten wpis został opublikowany w kategorii AA Gdańsk - Anonimowi Alkoholicy, AA Pomoc Anonimowi Alkoholicy, Aktualności, Dyżurny Telefon Kontaktowy AA Intergrupy Gdańskiej i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.